Onze Ambassadeurs

In onze campagne zoeken we de samenwerking met lokale inwoners die zich samen met ons willen inzetten om het doel te bereiken: de aanleg van glasvezel. Wij noemen hen ambassadeurs. Hieronder vind je een lijst van deze ambassadeurs. Neem contact met ze op als je vragen hebt of meer informatie wilt over glasvezel. Zij helpen je graag!


Wil jij zelf je steentje bijdragen voor de komst van glasvezel? Word ambassadeur en meld je aan bij Salvina Orlando.

Henk Kaashoek

De Heen

Tel.         06-5181 8904  
E-mail    hkaashoek@home.nl

Herman Riemslag

De Heen

Tel.         06-4187 8640  
E-mail    hriemslag@kpnmail.nl

Hakim Tampoebolon

Dinteloord

Tel.         06-4630 3535  
E-mail    bestuur@dorpsraaddinteloord.nl

Inge Kats

Dinteloord

Tel.         06-5144 9093  
E-mail    info@katsrijwielen.nl

Piet Pietjouw

Dinteloord

Tel.         06-5342 9168 
E-mail    info@ppfoto.nl

John Klaasman

Dinteloord

Tel.         06-2248 2586  
E-mail    info@intervisuals.com

Frank Bellemans

Kruisland

Tel.         06-2296 0061 
E-mail    fbellemans@ziggo.nl

Rob Rijshouwer

Kruisland

Tel.         06-1107 7241
E-mail    rob.rijshouwer@ziggo.nl

George Veerman

Kruisland

Tel.         06-1449 5081 
E-mail    george.veerman@outlook.com

Albert Engelen

Kruisland

Tel.         0165-201 098  
E-mail    info@engelen-ict.nl

Bert Vos

Lepelstraat

Tel.         06-2434 5910 
E-mail    efvos@kpnplanet.nl

Marion Kats

Lepelstraat

Tel.         06-1562 9772  
E-mail    marionkats@slagerijkats.nl

Tonny Schuurbiers

Lepelstraat

Tel.         06-4648 8704
E-mail    c.schuurbiers@ziggo.nl

Betsy de Kock

Lepelstraat

Tel.         06-1449 4404 
E-mail    betsy.dekock@home.nl

John Wanrooy

Lepelstraat

Tel.         0164-234 530 
E-mail    john.wanropij@home.nl

Annelies Keller

Nieuw-Vossemeer

Tel.         06-3892 2502 
E-mail    annelieskeller@@home.nl

Dennis Jonkers

Stampersgat

Tel.         06-2199 8924 
E-mail    dennis.jonkers@megatec.nl

Jan Middelkoop

Stampersgat

Tel.         06-2710 3628
E-mail    jan@van middelkoopadvies.nl

Jan Voet

Stampersgat

Tel.         06-2746 8241
E-mail    4754ap44@hetnet.nl

Astrid Oosterbeek

Stampersgat

Tel.         06-1468 0293
E-mail    astrid.oosterbeek@tsbo.nl

Cindy Heijkoop

Stampersgat

Tel.         06-1466 5532 
E-mail    cindyheijkoop@gmail.com

Ruud Beerendonk

Stampersgat

Tel.         06-10777391
E-mail    info@theglasshouse.nl

Kees Laros

Stampersgat

Tel.         06-3878 1040
E-mail    kees.laros@hotmail.com

Piet de Jong

De Heen

Tel.         06-4445 1885  
E-mail    pwamdejong@home.nl

Anuscha van der Wulp

De Heen

Tel.         06-4798 2523 
E-mail    a.vanderwulp@home.nl

Kees Hooghiemstra

Lepelstraat

Tel.       06-2250 5259
E-mail  kees.hooghiemstra@gmail.com

Jacqueline Pop

De Heen

Tel.         06-4032 9801 
E-mail    j.pop@home.nl

Alke de Boer

De Heen

Tel.         06 42608461
E-mail    alke.deboer@gmail.com

Lian Waasdorp

De Heen

Tel.         06-4262 8302 
E-mail    lianw1974@hotmail.com

Wino Schrauwen

Stampersgat

Tel.         06-5170 6101
E-mail    hoevedorpzicht@kpnmail.nl

Ton Gabriëls

Lepelstraat

Tel.       06-1385 0532

E-mail  tongabriels@gmail.com

Postbus 716

7600 AS Almelo

T: 088 - 75 85 800
E: info@glasvezelbuitenaf.nl